۴ برد پیاپی برای شاگردان نکونام/ فولاد، مدعی تازه

۴ برد پیاپی برای شاگردان نکونام/ فولاد، مدعی تازه

انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - تیم فولاد خوزستان در ۴ بازی گذشته خود همه حریفانش را برده و مدعی سهمیه آسیایی است.

روز گذشته تیم فولاد خوزستان در هفته بیست و دوم از رقابت های لیگ برتر در استادیوم شهدای فولاد خوزستان در حالی که با یک گل از ماشین سازی تبریز عقب بود، توانست به بازی برگردد و با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست دهد.

شاگردان جواد نکونام هر دو بازی خود در آغاز دوباره لیگ برتر را با پیروزی و در مجموع ۵ بازی آخر خود، ۴ پیروزی و یک شکست را پشت سر گذاشته اند تا خود را به جمع مدعیان نزدیک تر کنند. فولادی ها از تعطیلی بیش از صد روزه لیگ نهایت استفاده را بردند و اردوی خود را در تهران برگزار کردند و بازی های دوستانه زیادی را پشت سر گذاشتند تا با آمادگی بالا وارد مسابقات شوند.

نکونام پس از بازی روز گذشته تیمش مقابل ماشین سازی تبریز گفت: نمی دانم تا پایان فصل چه اتفاقی می افتد ولی بازیکنان مان تا این جای فصل گل کاشته اند. به مجموعه باشگاه فولاد و هواداران که جای شان خالی است تبریک می گویم.

تیم فولاد خوزستان در پایان هفته بیست و دوم لیگ برتر با ۳۹ امتیاز و با یک اختلاف امتیاز نسبت به سپاهان رده دومی، در رده سوم جدول قرار دارد. باید دید نکونام و شاگردانش در ادامه لیگ چه نتایجی را کسب خواهند کرد؟ آن ها اکنون مدعی سهمیه آسیایی هستند و نیم نگاهی به لغزش سپاهان و پرسپولیس دارند تا با کسب نتایج خوب جایگاه خود را بهبود ببخشند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

بیشتر بخوانید